IMCO Power – LS150.JS 4806 – Spolehlivé napájení je základ!

Takhle dopadli tří ze tří zdrojů od „renomované“ Slovenské firmy IMCO Power… Samozřejmě po záruce. Nafoukl se u všech třech kusů filtrační kondenzátor na primáru a zdroj přestal pracovat. Považuji to za nevhodný výběr klíčové součástky, kdy by podle mého měl výrobce uznat chybu a věc řešit aby si zachoval jméno i po záruce. Není to zdroj z tržnice ale profi napájecí systém pro průmyslový sektor, ze…

Narozíl od České firmy BKE, která nám opravuje i po záruce zdarma moduly u kterých přiznali výrobní vadu, firma IMCO tuto situaci řešit tímto způsobem nehodlá.

Už před časem jsme měli špatnou zkušenost s jinými zdroji od IMCO u kterých byl otočený jeden kondenzátor a všech cca 10ks jsme museli měnit během cca. půl roku od nasazení. Tím pro nás spolupráce s touto firmou skončila. Už od nich nemáme ani jeden zdroj a máme po starostech.

PS: Děkujeme pane Neumanne za dvě vína „J. P. Chenet 0,25l“ v celkové hodnotě cca 100Kč, které jsme od vás obdrželi jako omluvu. 😉

One thought on “IMCO Power – LS150.JS 4806 – Spolehlivé napájení je základ!”

  1. Jop, podobná zkušenost. U záložních zdrojů je špatné, když více výpadků způsobí, než zachrání. Kdyby se k tomu aspoň stavěli jako ke známé výrobní vadě, kterou opraví i po skončení záruky, ale to ne 🙁 Jinak novější zdroje bych řekl, že už tolik neodcházejí (možná dřív nedávali takovou pozornost kvalitě součástek) a komunikace s jejich servisem je příkladná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *